Müşterilerimiz

Müşterileri tekil olarak CRM’de konumlandırmak;

Bioderma müşterilerinin Biodermam ve Biobonus portalları üzerinden alınan iletişim bilgilerinin CRM sisteminde konumlandırılması sağlanmış ve CRM üzerinden manuel olarak yapılan girişlerle de müşteri verisinin zenginleştirilmesi konusu desteklenmiştir. Oluşan veri transferleri sırasında kayıtların tekil olarak oluşması için gereken önlemler alınmış ve bu sayede verilerin doğruluğu ve tekillikleri desteklenmiştir. CRM ile birlikte Bioderma, müşteri verilerini tek bir tablo üzerinden takip edebilmekte, ürün bilgilerini kontrol edip yönetebilmekte, müşterilerin satın aldığı ürünler üzerinden detaylı raporlamalar yapabilmekte ve CRM’de belirlenen hedef kitlelere yönelik sms & mail gönderimleri yapabilmektedir.

Bioderma ile birlikte gün be gün üzerine koyularak gerçekleştirilen yenilikçi çalışmalar ile birlikte müşterilere ait 360 derece görünümün sağlanması konusu desteklenmektedir. 

Müşteriler hangi ürünleri aldı ve hangi hediye ürünlere hak kazandı?


Biobonus ve Biodermam portalları üzerinden müşterilerin satın alığı ürünler ve bu satın aldıkları ürünlere karşılık kampanya dahilinde hak kazandıkları hediye ürün bilgileri CRM sistemine entegre edilmektedir. Bu ürünlerle ilgili tüm detay bilgiler CRM’e alınmakta ve hediye kazanımları sırasında müşterilerden alınan özel bilgilerle birlikte CRM database’i zenginleştirilmektedir.


Müşterilerim Neleri Tercih Ediyor?


Müşterilerin satın aldıkları ve hediye kazanımı sağladıkları ürünler üzerinde yer alan cilt kategorilerinden hareketle müşterilerin cilt tipi dağılımı analizi ve favori ürün analizi raporları hazırlanmış ve sağlanan bilgilerden hareketle

hedef kitlelere, doğru ürünlere ve cilt tiplerine yönelik sms & mail gönderimlerinin yapılmasının sağlandığı akıllı bir sistem oluşturulmuştur.


Muhasebe sistemi & CRM Entegrasyonu


Bioderma muhasebe sistemine entegre olarak hediye ürün siparişleri bilgilerinin iletilmesi sağlanmakta ve bu siparişlerin operasyonel olarak gerekli eczane ve müşterilere iletimin sağlanması desteklenmektedir.


  • Firma: Bioderma

  • WebSite: www.bioderma.com

  • Sektör: Kişisel Bakım Ürünleri

  • Proje Ekibi Üye Sayısı: 3

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.