Müşterilerimiz

Hangi Müşterim Nereye Uçuyor?

Borajet bilet sisteminde yer alan uçuş bilgilerinin ve bu uçuşlarla ilişkili olan müşteri bilgilerinin CRM’de konumlandırılması sağlanmıştır. Uçuş bilgilerinin yanı sıra müşteri özelinde değişiklik gösteren bazı özel bilgilerin de detaylarının CRM’de yer almasının sağlanmasıyla, müşteri hizmetleri tarafında daha doğru bir hizmet verme hedefi desteklenmiştir.

Müşteri verilerinin Dynmics CRM üzerinde tekil olarak konumlandırılması esas alınmıştır.


Loyalty Yönetimi


CRM’de yer alan tekil müşteri datalarının loyalty kartlar ile ilişkilendirilmesi sağlanmış ve sadakat yönetimi dahilinde yapılacak pazarlama aksiyonlarının temeli oluşturulmuştur. Loyalty kartlar üzerinden yapılacak hareketlerin CRM üzerinden detaylı olarak raporlanması sağlanmıştır.


Müşteri Hizmetleri Yönetimi


Daha önce başka bir sistemde bulunan, müşterilere ait şikayet, talep, öneri verilerinin Microsoft Dynamics CRM üzerine alınması sağlanarak, müşterilere ait özlük bilgileri, uçuş bilgileri, loyalty bilgileri ve müşteri hizmetleri bilgilerinin bulunduğu bir 360 derece görünüm elde edilmesi hedefi desteklenmiştir.

Müşteri hizmetleri tarafıdna da CRM’le birlikte müşterilere kolayca bilgi ve hizmet sağlıyor olması hedeflenmekte ve gerçekleştirilmektedir.


Borajet ile inovasyon odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.


  • Firma: Borajet Airlines

  • WebSite: www.borajet.com.tr

  • Sektör: Havayolu Taşımacılığı

  • Proje Ekibi Üye Sayısı: 2

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.