İş Ortakları

Tanışın

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve hizmetleri sunmak adına, sürekli değişen ve gelişen bir sektörde alanında uzman ve deneyimli iş ortakları ile gücümüze güç katarak büyüyoruz.

 • Microsoft Teknoloji tarihini değiştiren en önemli kuruluşlardan biri olan Microsoft, şirketlerin müşteri ile olan ilişkilerinin tarihini de değiştiriyor. Uluslararası tecrübesini kullanarak ürettiği Dynamics CRM ürünüyle; Satış, Pazarlama ve Servis Yönetimi’nde, geniş bir sektör yelpazesine çözüm sunuyor.

  www.microsoft.com
 • CODEC Entegre kampanya yönetimi ve raporlama ile markalarını müşterileri ile buluşturan, alanındaki en büyük mobil ajanslardan olan CODEC, kurulduğu 2006 yılından beri geniş marka portföyüne, kendi geliştirdiği ürün ve servisleri ile hizmet etmektedir. Ana amacımız, markalarımız için en doğru ürünleri ve çözümleri entegre kurgularla birleştirerek, mobil alandaki tüm ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunan ve bu sayede uzun soluklu işbirliklerine imza atan mobildeki çözüm ortakları olmaktır.

  www.codec.com.tr
 • Pars Design Pars Design start-up firmaların veya lider markaların internet siteleri ve mobil uygulamaları için şık, kullanıcı dostu tasarımlar yapan bir tasarım stüdyosudur. Markaların beklentilerini doğru şekilde anlayıp, onlar için en uygun ve yaratıcı çözümleri sunarken; tasarım dilinin estetiğini ve yaratıcılığını teknolojik uygulamalarla birleştirir, çalıştığı her markanın uzun soluklu ve güvenilir iş ortağıdır.

  www.parskunt.com
 • Opsago Opsago, operasyonel stratejinin belirlenmesi ve hayata geçirilmesi alanlarında deneyimli, tedarik zinciri, satış ve dijital operasyonlar konularında uzmanlaşmış ve global şirketlerdeki profesyonel kariyerlerinde üstün performans göstermiş bir ekiptir.

  tr.opsago.com

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.