Müşterilerimiz

Yeni Versiyon Yeni Arayüz

LCW mevcut Dynamics CRM 4.0 versiyonunu kullanmakta ve eski arayüzlerle beraber kullanıcıların CRM üzerinde gerçekleştirebileceği fonksiyonlar kısıtlı olmaktaydı. Mevcut yapının Dynamics CRM 2013’e upgrade edilmesi ve

yeni CRM sürümüne ait arayüzlerin kullanılabilir olmasıyla beraber proje yeni bir boyuta geçirilerek, kullanıcıların daha profesyonel bir deneyim yaşamaları sağlandı.

Yeni CRM versiyonunun sağladığı yeniliklerle beraber tanımlanan iş kuralları ve iş akışlarıyla birlikte müşteri hizmetleri sürecinin doğru bir prosese oturtulması ve yürütülmesi sağlandı.


LCW Müşterileri Ne Diyor?


LCW web sitesi üzerinden müşterilerin doldurduğu formlar üzerindeki bilgileri anlık olarak CRM’e entegre edilmesi ve bu iletilerin doğru ekiplere ve sorumlulara eskale edilmesi sağlandı. Böylece

LCW müşteri hizmetleri ekibinin, web üzerinden yazan müşterilere ve destek mail adreslerine gönderilen maillere en uygun cevapları vermesi ve müşteri taleplerinin hızlıca çözümünün sağlanması konusunda sürecin desteklenmesi sağlandı.


Aktivite yönetimiyle birlikte müşteri hizmetleri ekibinin yapmış olduğu yazışmalar detaylı bir şekilde ve müşteri talebiyle ilişkili bir şekilde CRM’de yer almaktadır.


Outlook entegrasyonuyla birlikte müşteri hizmetlerine ait maila dreslerinin boxlarının da otomatik okunması ve aksiyonların CRM tarafında otomatik olarak tetiklenmesi sağlanmıştır.


Raporlama & Panolar


Yazılan cevaplar, çözümlenen talepler üzerinden detaylı raporların ve panoların hazırlanmasıyla beraber

kullanıcılar ve yöneticiler, müşteri hizmetleri sürecine dair önemli noktaları anlık olarak takip edebilir duruma gelmiştir.

LCWaikiki ile inovasyon odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.


  • Firma: LCWaikiki

  • WebSite: www.lcwaikiki.com

  • Sektör: Tekstil ve Mağazacılık

  • Proje Ekibi Üye Sayısı: 3

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.