Müşterilerimiz

Tekil müşteri bakış açısı getirilmesi;

Müşterilerin tüm noktalarda tanınarak tekilliğin sağlanması ve sürdürülmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Bu sayede, müşteri farklı ofis veya satış temsilcileri ile de görüşse sistem müşteriyi tanıdığından çift kayıt oluşması önlenmektedir.


Satış ve Çağrı Merkezi için portal hazırlanması;


Tek sayfada tüm işlemlerin tamamlanması yaklaşımı ile hızlı kullanım gerektiren noktalar için portal sayfaları hazırlanmıştır. Portaldaki bilgiler CRM sisteminden çekilerek gösterilmekte ve güncellenen bilgiler yine merkezi CRM sisteminde depolanmaktadır.

Portal ekranları ile Satış ve Çağrı Merkezi ekiplerinin performansı artırılarak hem görüşme sürelerinde hem de satış öncesi ve satış işlemlerinde ciddi hızlanmalar yaşanmış, etkileri cirosal anlamda görülmüştür.


Muhasebe sistemi ile entegre edilmesi;


Satış işlemlerinin tamamlanması amacıyla CRM’de hazırlanan ödeme planına uygun şekilde ödemeler muhasebe sistemine aktarılmaktadır. Çift yönlü entegrasyon ile satış ve satış sonrası destek ekipleri muhasebe sistemine bakmaksızın CRM sisteminde ödeme detaylarına ulaşabilmektedir.

hedef kitlelere, doğru ürünlere ve cilt tiplerine yönelik sms & mail gönderimlerinin yapılmasının sağlandığı akıllı bir sistem oluşturulmuştur.

Dinamik raporlar ile anlık takip;


Portal ekranlarının anasayfasında yetki dahilinde dinamik raporlar hazırlanmıştır. Bu sayede,

yöneticiler, ekiplerini bireysel ve takım bazında anlık olarak takip edebilmekte ve kısa vadeli aksiyonları alabilmektedir


  • Firma: NEF Gayrimenkul

  • WebSite: www.nef.com.tr/

  • Sektör: İnşaat

  • Proje Ekibi Üye Sayısı: 5

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.