Müşterilerimiz

Müşterilerimizdeki mevcut CRM sistemlerini mümkün olan en yeni versiyona upgrade edioruz;

Neocom’un mevcutta kullanmakta olduğu CRM 2011 sistemi fonksiyonalitesi korunarak CRM 2013 sistemine upgrade edilmiş ve yeni arayüzlerin sağladığı avantajlar konusunda kullanıcı eğitimleri verilmiş, kullanımı sağlanmıştır.


Satış ekiplerinin fırsat ve teklif yönetim süreçlerinde iyileştirmeler yapıldı;

Satış ekiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda CRM’in özelleştirilebilir ve geliştirilebilir yapısı kullanılarak esnek ve kullanımı kolay süreçler hayata geçirilmiştir.


Süreç adımlarında bildirim yapılması gereken sorumlularla gereken iletişimin otomatik olarak sağlanması, teklif ve fırsatların müşteri bazlı, durum bazlı ve tutar bazlı olarak takip edilebilmesi konusunda gereken görünüm ve dashboardların hazırlanması sağlanmıştır.


Müşteri Taleplerinin web formu üzerinden kolaylıkla CRM’e alınabilmesi ve çözümü sağlandı;


Neocom web sitesinde Destek butonu altında yer alan web form vasıtası ile müşteriler tarafından talep edilen hizmetler ve yapılan bildirimler, birer case kaydı olarak CRM’e entegre şekilde alınmakta ve ilgili ekiplere, çözüm sağlanabilmesi otomatik olarak yönlendirilmektedir.

Case’ler ile ilgili sağlanan çözümler, bilgiler ve verilen hizmetlerin aktivite bazlı detayları CRM üzerinde yönetilmektedir.


Servis ekiplerinin yapmakta oldukları aktivitelerin yönetimi de yine CRM üzerinde müşteri ve case ile ilişkili olarak yürütülmektedir.


Dashboard & Raporlar hazırladık;


CRM’den kullanıcı ihtiyacına göre çeşitli raporlar hazırlanmakta, anlık olarak gösterilmekte ve kullanıcıların her an erişim sağlamaları konusunda gereken çözümler hayata geçirilmektedir.


  • Firma: Neocom

  • WebSite: www.neocom.com.tr

  • Sektör: İletişim Teknolojileri

  • Proje Ekibi Üye Sayısı: 2

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.