Müşterilerimiz

Müşterileri ve onlara ait verileri tekil & doğru olarak Dynamics CRM’de konumlandırıyoruz;

Tefal’in kullanmakta olduğu ürün yönetimi, servis yönetimi, satış yönetimi ve call center yönetim süreçlerinin yürümekte olduğu yapılar ile CRM arasında entegrasyon sağlanmış ve müşteri verilerinin doğru ve pratik bir şekilde monitore edilebilmesi ile beraber akıllı segmentasyon yapıları CRM üzerinde kurgulanmıştır.


Verilerin anlamlı ve doğru sonuçlar verebilmesi adına CRM’de ana veri yönetimi adına tüm tekillik ve veri doğruluğu kontrol kuralları belirlenmiş ve hayata geçirilmiştir.

TEFAL ile birlikte gün be gün üzerine koyularak gerçekleştirilen yenilikçi çalışmalar ile birlikte müşterilere ait 360 derece görünümün sağlanması ve Tefal’in müşterileri ile iletişiminin kuvvetlendirilmesi yolunda adımlar atılmaktadır. 

Müşterileri tanıyoruz ve hedef kitlelere yönelik, doğru iletişim kuran sistemler geliştiriyoruz;


Müşterilerin satın aldıkları, servise geldikleri veya müşteri hizmetlerine ulaşma ihtiyacı duydukları ürünlerden hareketle müşterilerin favori ve sahip olduğu ürün dağılımı analizi raporları hazırlanmakta ve sağlanan bilgilerden hareketle

hedef kitlelere, doğru ürünlere ve müşteri gruplarına yönelik sms & mail gönderimlerinin yapılmasının sağlandığı akıllı bir sistem oluşturulmaktadır. 


Yapılan gönderilerin sonuç ve son durum bilgileri de yine CRM üzerinden raporlanmakta ve kullanıcılara sunulmakta, SMS ve Mail gönderimi konusunda Euromessage ile çözüm ortağı olarak çalışılmaktadır.


Anlık & Görsel Raporlar Sağlandı;


CRM’den yapılan rapolamalar infografik ve mobil uyumlu yapılar üzerinde kullanıcı ihtiyacına göre çeşitli raporlar hazırlanmakta, anlık olarak gösterilmekte ve kullanıcıların her an erişim sağlamaları konusunda gereken çözümler hayata geçirilmektedir.

  • Firma: Tefal

  • WebSite: www.tefal.com.tr

  • Sektör: Ev Aletleri/Perakende

  • Proje Ekibi Üye Sayısı: 3

İletişim

Yeni projeler için yaratıcı çözümlerin tam ortasındayız!
İşiniz ve projeleriniz için yepyeni fikirler, çözümler ve adımlar için bizimle iletişime geçin.

Neler yaptığımız, projelerimiz ve işlerimiz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için
sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.